Subskrypcja

Zostaw nam swój adres mailowy, żeby otrzymywać od nas informacje o nowościach oraz inne ciekawe treści.

O nas

 

Jakość, najwyższe normy, efektywne działanie!

 

GMP

 

WEGAFARM Sp. z o.o.

 

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie nabywców, uznajemy dbałość o wysoką jakość za najważniejszy element naszej działalności. Dokładamy wszelkich starań, by produkty Wegafarm spełniały najwyższe normy gatunkowe oraz gwarantowały pewne i efektywne działanie.

 

GMP - jest to połączenie efektywnych procedur produkcyjnych oraz skutecznej kontroli i nadzoru produkcji, co gwarantuje, iż produkcja przebiega w warunkach pozwalających na wyprodukowanie wyrobów spełniających ustalone wcześniej wymagania jakościowe.

 

Wymagania GMP zazwyczaj są opisane w postaci zasad postępowania wydawanych jako tzw. Kodeksy GMP lub Kodeksy Dobrej Praktyki. Według GMP proces wytwarzania produktu musi przebiegać według ściśle określonych instrukcji oraz procedur zapewniających jednorodność i powtarzalność wyrobu.

 

GMP ma miejsce wtedy, gdy zapewniona jest stała i ścisła kontrola wszystkich elementów produkcji na kolejnych etapach powstawania produktu, począwszy od zaopatrzenia w surowce, poprzez magazynowanie, produkcje, pakowanie i znakowanie, a kończąc na składowaniu i dystrybucji gotowego wyrobu.

 

WEGAFARM Sp. z o.o.

ul. Nowy Świat 8, 72-300 Gryfice

NIP 7822500011, REGON 301431230, KRS 0000355767