O nas

O nas

Jakość, najwyższe normy, efektywne działanie!

Wegafarm Plucinścy sp. k.

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie nabywców, uznajemy dbałość o wysoką jakość za najważniejszy element naszej działalności. Dokładamy wszelkich starań, by produkty Wegafarm spełniały najwyższe normy gatunkowe oraz gwarantowały pewne i efektywne działanie.

 

GMP – jest to połączenie efektywnych procedur produkcyjnych oraz skutecznej kontroli i nadzoru produkcji, co gwarantuje, iż produkcja przebiega w warunkach pozwalających na wyprodukowanie wyrobów spełniających ustalone wcześniej wymagania jakościowe.

 

Wymagania GMP zazwyczaj są opisane w postaci zasad postępowania wydawanych jako tzw. Kodeksy GMP lub Kodeksy Dobrej Praktyki. Według GMP proces wytwarzania produktu musi przebiegać według ściśle określonych instrukcji oraz procedur zapewniających jednorodność i powtarzalność wyrobu.

 

GMP ma miejsce wtedy, gdy zapewniona jest stała i ścisła kontrola wszystkich elementów produkcji na kolejnych etapach powstawania produktu, począwszy od zaopatrzenia w surowce, poprzez magazynowanie, produkcje, pakowanie i znakowanie, a kończąc na składowaniu i dystrybucji gotowego wyrobu.

 

Wegafarm Plucinścy sp. k.
ul. Niekładzka 9, 72-300 Gryfice
NIP 8571927266, REGON 383445159, KRS 0000787969