Calcio Plus SR 90 tabl.

44,99 

Produkt zawiera wapń pochodzący z dwóch źródeł: węglanu wapnia oraz Aquaminu F, witaminę K oraz witaminę D. Wapń wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni.

Opis

Calcio Plus SR to suplement diety w postaci tabletek o przedłużonym uwalnianiu. Produkt zawiera wapń pochodzący z dwóch źródeł: węglanu wapnia oraz Aquaminu F, witaminę K oraz witaminę D. Wapń wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów, a także wspiera prawidłowe wchłanianie i wykorzystanie wapnia. Natomiast witamina K wspiera utrzymanie zdrowych kości.

Przedłużone uwalnianie oznacza, że składniki aktywne zawarte w tabletce dostają się do organizmu stopniowo przez określoną liczbę godzin.

Tabletki SR zapewniają:
– maksymalne wykorzystanie składników;
– stopniowe uwalnianie przez 8 godzin;
– większą biodostępność składników aktywnych zawartych w tabletce;
– zapewniają lepszą tolerancję ze strony układu pokarmowego, nie podrażniają żołądka.

Masa netto: 154,01g
Opakowanie zawiera: 90 tabletek

Producent: All4Pharmacy Sp. z o.o., Łukanowice 254, 32-830 Wojnicz
Wyłączny dystrybutor: WEGAFARM Plucińscy Sp. K., ul. Niekładzka 9, 72-300 Gryfice

Składniki: węglan wapnia ( wapń), substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca: celuloza, Aquamin F, menachinon – 7 (witamina K), barwnik: węglan wapnia, substancja przeciwzbrylająca: talk, emulgator: glikol polietylenowy, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, cholekalcyferol (witamina D).

Składniki: 1 tabletka %RWS*
Wapń 500 mg( w tym 50 mg wapnia
pochodzące z AQUAMINU F) 50%
Witamina K 50 uq 66,6%
Witamina D 20 uq (800 IU) 400%
IU – jednostka międzynarodowa
*%RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Zalecane spożycie: 1 tabletka raz dziennie. Zażywać popijając wodą.

Ostrzeżenia: Preparat dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i w trakcie karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia. w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut ( zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Inne produkty z tej kategorii: